ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie.
Zapisz się do naszego newslettera...

Transformująca Obecność 
w przedsiębiorczości i przywództwie

26 - 28 października 2022

Zmieniając biznes zmienisz świat...

Zgłaszam się

Jesteś przedsiębiorcą i liderem?

Szukasz nowych rozwiązań?

 

Transformująca Obecność umożliwi Ci poznanie skutecznych narzędzi, dzięki którym w prosty i skuteczny sposób zamienisz trudności i wyzwania w szanse i mozliwości.

Jesteś coachem, konsultantem?

Wspierasz przedsiębiorców i liderów?

 

Transformująca Obecność pozwoli Ci wspierać swoich Klientów tak aby w każdej sytuacji znajdowali harmonijną obecność i wynikającą z niej drogę do przodu.

Joanna Maria Zawada (MCC) i Patryk Lange (PCC) zapraszają na stworzony przez Alana Seale'a

3-dniowy kurs dla PRZEDSIĘBIORCÓW, LIDERÓW, MENEDŻERÓW i COACHÓW

 

Transformująca Obecność w przedsiębiorczości i przywództwie to nowatorski program rozwojowy dla przedsiębiorców, liderów, menedżerów, wizjonerów, nauczycieli, urzędników państwowych, polityków, coachów i każdego, kto chce zmieniać świat. W trakcie programu poznasz praktyczne metody na rozbudzenie kreatywności, innowacyjności i zaangażowania. Zdobędziesz narzędzia niezbędne do wdrażania kultury transformacji w zespołach, firmach i organizachach. Staniesz się świadomym liderem, który poprzez swoją świadomość, obecność i uważność wdraża i uruchamia skuteczne działania.

Dołączam do kursu

Zapisuję się

Program Kursu

 

  • Zapraszamy na 3 dni wypełnione nauką przez doświadczenie i praktyczną pracę ze swoimi projektami i przedsięwzięciami. W trakcie tego czasu nauczymy się potężnych, praktycznych i dostępnych od zaraz narzędzi, umiejętności i ćwiczeń, przyspieszających odkrywanie potencjału, wzbudzających kreatywność i innowacyjność.

 

  • Rozwiniemy umiejętność nawigowania i poruszania się po nieprzewidywalnym, niejednoznacznym i niznanym terytorium.

 

  • Nauczymy się rozpoznawać kiedy podjąć działanie, kiedy zatrzymać się i pozwolić, by sprawy się uspokoiły, a kiedy wybrać zupełnie inną ścieżkę.

 

  • Pogłębimy świadomość swojego przywództwa zarówno w wymiarze osobistym i zawodowym. Poznamy lepiej to kim jesteśmy, co wnosimy i w jaki sposób możemy wspierać tych, którym służymy.

Podczas Kursu poznasz

Informacje

Prowadzący

Opinie uczestników

Zapisy

Działanie

Nauczymy się stwarzać warunki do optymalnego  działania. Rozpoznamy sytuacje, w których brak działania to najlepszy wybór.

Obecność

Staniemy się świadomi tego jak jesteśmy obecni w świecie i co z tej obecności wynika. Poznamy sposoby na pogłębianie swojej obecności w każdej sytuacji.

Odkrywca

Rozpoznamy w sobie Odkrywcę. Pójdziemy w nieznane, odczytując sygnały wskazujące drogę. Przetrzemy szlaki i przesuniemy granice.

Współtwórca

Doświadczymy mocy Współtwórcy współpracującego z ludźmi i ideami. Sprawdzimy jak przynosić nowe pomysły, tworzyć nowe struktury i formy.

Ambasador

Otworzymy się na bycie Ambasadorem, który pojawia się tam, gdzie potrzebne jest porozumienie i nowy poziom świadomości.

Widzący

Rozwiniemy umiejętności Widzącego. Wyjdziemy poza oczywistość. Dostrzeżemy wzorce, połączenia i potencjał, niewidoczny dla innych.

Trzy dni warsztatów

Szkolenie

 

3 dni, stacjonarnie

26-28 października 2022

IPRI, centrum Krakowa

21 punktów

Edukacja w standardzie ICF

 

Kurs pozwala uzyskać 21 godzin z zakresu ciągłej edukacji coachów (CCE). Godziny szkoleniowe mogą posłużyć do przedłużenia akredytacji w ICF.

Im wcześniej tym taniej

Cena

 

Early Bird (do 05.10.2022): 3500 zł netto

Standard: 4000 zł netto

Zwrot kosztów

Rezygnacja

 

  • do 3 miesięcy przed warsztatem - zwrot całej kwoty

  • od 3 do 1 miesiąca - zwrot 70 % kwoty

  • od 1 miesiąca do dwóch tygodni - zwrot 50% kwoty

  • poniżej 14 dni - kwota nie zostanie zwrócona

Uwalniam i przekraczam...

Joanna Maria Zawada

 

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

 

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

 

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

 

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera. 

 

Zapraszam zatem do podróży.

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Patryk Lange

 

 

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

 

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

 

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka 

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, terapeuta 

Przyjazna i inspirująca przestrzeń w centrum Krakowa

Miejsce szkolenia

 

IPRI, ul. Powroźnicza 6/2, Kraków

Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Twój numer telefonu
Hasło rabatowe
Wyślij
Wyślij
Dziękujemy, wkrótce odezwiemy się aby potwierdzić Twój zapis.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia, coach i trener 

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatności. Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).