ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie.
Zapisz się do naszego newslettera...

Transformująca Obecność 
w Przywództwie i Coachingu

- kurs podstawowy -

14 -16 marca i 24-25 kwietnia 2023

Bo głęboka zmiana w Świecie zaczyna się od nas

Zgłaszam się

Jesteś coachem?

Pomagasz w zmianie?

 

Transformująca Obecność pozwoli Ci zadbać o to, aby Twoi Klienci osiągali głębokie i trwałe zmiany w swoim życiu.

Jesteś liderem lub przedsiębiorcą?

Dbasz o ludzi?

 

Transformująca Obecność umożliwi Ci poznanie prostych i skutecznych narzędzi, dzięki którym praca Twoja i Twojego zespołu będzie efektywniejsza i skuteczniejsza.

Joanna Maria Zawada (MCC) i Patryk Lange (PCC) zapraszają na stworzony przez Alana Seale'a

5-dniowy kurs dla COACHÓW, LIDERÓW i PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Coaching i przywództwo oparte na Transformującej Obecności to uważne podejście do życia, przywództwa i biznesu.
Umożliwia dotarcie do sedna okoliczności i sytuacji, dostrzeżenie pojawiającego się potencjału, a w końcu wykorzystanie go do tworzenia nowych rozwiązań, wynikających z wyboru i pojawiających się możliwości.

Dołączam do kursu

Zapisuję się

Program Kursu

 

  • Zapraszamy na 5 intensywnych dni, wypełnionych inspiracją, pracą, mocą i bliskością, podczas których poszerzysz wiedzę, poznasz metody i zdobędziesz doświadczenia umożliwiające głęboką i przemieniającą pracę z ludźmi.

 

  • Pracując metodyką Transformującej Obecności, umożliwiamy klientowi lub pracownikowi kontakt z jego autentycznością i poznanie siebie. Dzięki głębokiemu zrozumieniu własnej tożsamości i wyborów, stworzy okoliczności, w których możliwy jest ciągły rozwój i zmiana. 

 

  • Jako trenerzy pracujemy w głębokiej uważności, dostępności i praktyczności i takiego podejścia do klienta uczymy podczas tego warsztatu.  

 

  • Nauczymy się pracować się w przestrzeni, w której wszystkie myśli, emocje i sposób postrzegania są czystą energią. Doświadczymy wejścia w tę energię i dowiemy się jak z nią pracować. 

Podczas Kursu poznasz

Informacje

Prowadzący

Opinie uczestników poprzednich edycji

Zapisy

Podstawy

Poznamy podstawowe zasady i metody oparte na 
Transformującej Obecności.

Energia

Poznamy narzędzia i przećwiczymy umiejętności coachingowe oparte na świadomości energii.

Źródło

Nauczymy się szybko docierać do sedna okoliczności by przyspieszyć głębokie zmiany w życiu Klientów.

Intuicja

Nauczymy się rozbudzać intuicję i zbierać informacje za jej pomocą.

Warunki

Nauczymy się tworzyć optymalne warunki do głębokiej, trwałej zmiany.

Język

Zastanowimy się nad jego znaczeniem i przedefiniujemy niektóre pojęcia.

Pięć dni warsztatów, 2 moduły

Terminy

Moduł I, 3 dni, stacjonarnie

14 - 16 marca 2023

Ośrodek Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

 

Moduł II, 2 dni, on-line

24 - 25 kwietnia 2023

zoom

 

52 punkty

Akredytacja ICF

 

Kurs pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe niezbędne do uzyskania lub przedłużenia akredytacji w ICF (ACSTH)

Im wcześniej tym taniej

Cena

 

Early Bird (do 16.09.2022): 5500 zł netto

Standard: 6000 zł netto

Zwrot kosztów

Rezygnacja

 

  • do 3 miesięcy przed warsztatem - zwrot całej kwoty

  • od 3 do 1 miesiąca - zwrot 70 % kwoty

  • od 1 miesiąca do dwóch tygodni - zwrot 50% kwoty

  • poniżej 14 dni - kwota nie zostanie zwrócona

Uwalniam i przekraczam...

Joanna Maria Zawada

 

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

 

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

 

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

 

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera. 

 

Zapraszam zatem do podróży.

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Patryk Lange

 

 

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

 

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

 

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka 

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, terapeuta 

Piękna przyroda i wspaniała kuchnia w sercu Małopolski

Miejsce szkolenia

 

Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Twój numer telefonu
Hasło rabatowe
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia, coach i trener 

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatności. Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).