ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie. Zapisz się do naszego newslettera...

Krąg Słuchania | Listening Circle

15.06.2022, g. 19:15 - 20:15

online, zoom

bezpłatne

Dołącz...

Słuchać to być obecnym...

Prowadzenie

Organizacja

Obecność to największy prezent taki możemy dać sobie i innym. Bycie obecnym to danie swojej niepodzielnej uwagi, ofiarowanie chwili, która jest jak promień światła, oświetlający drugą osobę z całym jej pięknem.

 

W kręgu słuchania uczymy się słuchać - dawać sobie niepodzielną uwagę. To przestrzeń, którą tworzymy aby dać sobie ciszę i obecność. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Nie musimy przygotowywać swojej wypowiedzi - możemy słuchać innych hojnie, aż nadejdzie nasza kolej. I wtedy zaczynamy, z wiarą, że powiemy dokładnie to co ma być powiedziane. 

 

Słuchamy sercem i mówimy z serca. Jeśmy dla siebie i dla siebie na wzajem.

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę w innych i w sobie. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju. Pełniąc wiele życiowych ról, aktualnie mocno czuję, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze HR w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia. Czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w drodze, do tego co dla nich ważne.

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Joanna Maria Zawada - Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce. Niezmiennie trzyma przestrzeń i mocną energię dla naszych Kręgów Słuchania oraz tego, co przynoszą Światu.

 

Coach MCC, tranerka Transformującej Obecności. Jest człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń. Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

Czym jest Krąg Słuchania? 

Rejestracja

Krąg słuchania to przestrzeń, którą tworzymy aby obdarzać się uważnością i otwartością na wysłuchanie. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Nie musimy przygotowywać swojej wypowiedzi - możemy słuchać innych hojnie, aż nadejdzie nasza kolej. I wtedy zaczynamy, z wiarą, że powiemy dokładnie to co ma być powiedziane. Słuchamy sercem i mówimy z serca. Jeśmy dla siebie i dla siebie na wzajem. Dołącz do nas!

 

Spotykamy się on-line naplatformie zoom. Nie potrzebujesz znać żadnych zasad, o wszystkim dowiesz się na początku spotkania. Kręgi są bezpłatne, wystarczy się zapisać. Link do spotkania prześlemy przed wydarzeniem na podany przez Ciebie email. 

grupa

Instytut Transformującej Obecności