ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie.
Zapisz się do naszego newslettera...

Krąg Obecności

21.09.2022, g. 19:30 - 20:30

online, zoom

bezpłatne

Dołącz...

Być obecnym...

Spotkanie prowadzi

Organizacja

Obecność to wspaniały prezent taki możemy dać sobie i innym. Bycie obecnym to danie swojej niepodzielnej uwagi, ofiarowanie chwili, która jest jak promień światła, oświetlający drugą osobę z całym jej aktualnym doświadczeniem i przeżyciem. W autentyczności i prawdzie.

 

W kręgu obecności uczymy się być obcnymi - dawać i otrzymywać niepodzielną uwagę na najwyższym poziomie. To przestrzeń, którą tworzymy aby rozwijać się, doświadczać chwili, transformować to co zaprasza się do naszej świadomości. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Słuchamy sercem i mówimy z serca. Jeśmy dla siebie i dla siebie nawzajem.

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę w innych i w sobie. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju. Pełniąc wiele życiowych ról, aktualnie mocno czuję, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze HR w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia. Czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w drodze, do tego co dla nich ważne.

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Patryk Lange - Inicjator Instytutu Transformującej Obecności. Coach PCC i akredytowany Transformational Presence Coach. Należy do grupy Transformational Presence Leaders - zespołu 10 osób, którzy pod bezpośrednim przewodnictwiem Alana Seale'a propagują i rozwijają Transformującą Obecność na świecie.

 

Od 2008 r. praktykuje medytację w nurcie buddyjskim. Stara się służyć światu obecnością, uważnością, głębią i intuicją,  pozostając w harmonii z pragmatyzmem i rzeczowością inżyniera. Tata półtorarocznego Marcela.

Czym jest Krąg obecności? 

Rejestracja

Krąg obecności to przestrzeń, którą tworzymy aby obdarzać się nawzajem uważnością, otwartością i autentycznością. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Nie musimy przygotowywać swojej reakcji czy wypowiedzi - możemy doświadczać, słuchać, mówić lub pozostawać w ciszy. Innymi słowy być tak, jak zaprasza nas do tego chwila. Jeśmy dla siebie i dla siebie na wzajem. Dołącz do nas!

 

Spotykamy się on-line naplatformie zoom. Nie potrzebujesz znać żadnych zasad, o wszystkim dowiesz się na początku spotkania. Kręgi są bezpłatne, wystarczy się zapisać. Link do spotkania prześlemy przed wydarzeniem na podany podczas zapisów email. 

grupa

Instytut Transformującej Obecności