Masz pytania? Napisz do nas

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, terapeuta

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka

Opinie uczestników szkoleń

Obecność, która transformuje...

Listen to "Czym jest Transformująca Obecność?" on Spreaker.

Alan Seale i Centrum Transformującej Obecności.

 
Alan Seale jest inspirującym mówcą, prekursorem w dziedzinie transformacji, nauczycielem i mentorem dla liderów oraz trenerów biznesowych na całym świecie, a także założycielem i dyrektorem The Center for Transformational Presence. Absolwenci jego programów pochodzą z ponad trzydziestu krajów, a książki jego autorstwa przetłumaczono na siedem języków. Według Alana musimy wyjść poza przyjętą wiedzę i metody badawcze, nauczyć się korzystać z bardziej intuicyjnych i kreatywnych podejść opartych na ciekawości i procesie odkrywania, łączyć wiedzę płynącą z głowy i intuicję płynącą z serca.

 

Co jeśli nauczymy się być bardziej obecni, czuć energię ludzi, sytuacji, potencjału, aby słuchać i odkrywać kolejne potrzebne kroki? Co jeśli przyzwyczaimy się do faktu, że nie dysponujemy wszystkimi odpowiedziami, więcej co jeśli przywykniemy, że nie znamy nawet pytań, które tych odpowiedzi wymagają? Takie podejście wymaga ciekawości i kreatywności, bycia w procesie odkrywania bez założeń, co do tego , co ma się pojawić na końcu, jednocześnie ufając, że otrzymamy sygnały do tego by wykonać kolejny krok.  Wymaga to stworzenia środowiska, w którym możemy bezpiecznie eksperymentować, popełniać błędy, uznać, że coś poszło nie tak i gdzie możemy czuć się bezpiecznie takimi jakimi jesteśmy. Musimy mieć świadomość i zrozumienie wzajemnego połączenia wszystkiego i wszystkich wokół nas. Podejście Transformującej Obecności odnosi się do tego.

 

Zobacz wywiad, w który Joanna Maria Zawada i Patryk Lange rozmawiali z Alanem o Transformującej Obecności.

Czym jest Transformująca Obecność?

 

Podejście oparte na Transformującej Obecności, czerpie z wielu nurtów, kierunków i wiedzy. Jednocześnie jest tak proste jak tylko prosta może być obecność: skupienie, uważność, połączenie ze sobą i światem daje intuicyjne i intelektualne wglądy, które przenikają nas, naszych Klientów i otaczającą rzeczywistość. Transformująca Obecność bazuje na fizyce kwantowej – posługuje się językiem potencjału i możliwości, doświadczania i odczuwania, względności czasu i przestrzeni. Pozwala uczyć się z tego co było i odkrywać to co się wyłania. Poprzez empatię, otwartość serca i moc instynktu – daje doświadczyć rzeczy do jakich nie ma dostępu sam intelektualny umysł. To najprostsze i jednocześnie najbardziej wymagające podejście zaprasza nas do pokory bycia uczniem podążającym za mistrzem jakim jest nieograniczony Potencjał.

 

Posłuchaj podkastu w którym Dariusz Niedzieski w Przestrzeniach Coachingu rozmawia z Joanną Marią Zawadą o tym czym jest Transformująca Obecność.

Anna Lewecka-Olech

 

Pasjonatka Transformującej Obecności. Wspiera działania Instututu w zakresie promocji.

Anna Kania

 

Pasjonatka Transformującej Obecności. W Instytucie prowadzi Kręgi Słuchania

Marta Robson

 

Pasjonatka Transformującej Obecności. Wspiera działania Instututu w zakresie języka angielskiego.

Marta Czapla-Bystrowska

 

Pasjonatka Transformującej Obecności. W Instytucie koordynuje Coachingowe Kręgi.

Patryk Lange

 

Inicjator Instytutu  Transformującej Obecności.
Coach PCC, trener Transformującej Obecności.

Joanna Maria Zawada

 

Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce.
Coach MCC, tranerka Transformującej Obecności.

Kim jesteśmy...

zobacz więcej

16.11.2021
20.00 - 21:00
19:15 - 20:15
19.01.2022

Krąg Słuchania

(bezpłatnie, on-line)

4-6 IV i 16-17 V 2022 

Transformująca Obecność

Kurs Podstawowy (TPLC)

Szkolenia, warsztaty, spotkania

Wspieramy osoby zarządzające na różnych szczeblach w ich codziennych wyzwaniach korzystając z koncepcji Transformującej Obecności.

Prowadzimy spotkania i inne aktywności budujące społeczność osób żyjących i pracujących w nurcie Transformującej Obecności.

Zapraszamy Cię do zatrzymania się i zwrócenia uwagi na to co ważne i decydujące.

Witaj w ITO

inne szkolenia

zobacz to szkolenie

Wejdź z nami do świata Transformującej Obecności.

To wyjątkowe szkolenie, na którym poznasz koncepcje i narzędzia i staniesz się skuteczniejszym coachem, trenerem, przedsiębiorcą, przywódcą. Wejdziesz w dialog z życiem i poczujesz partnerstwo z tym co jest. Dołączysz do społeczności osób dla których Transformująca Obecność jest sposobem na pełne i obecne życie.

4 - 6 kwietnia i 16 - 17 maja 2022

Transformująca Obecność
- kurs podstawowy -

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Żyjemy w czasach dynamicznych, złożonych i nieprzewidywalnych, czasach wymagających  nowych umiejętności i zdolności. Takich , które pozwolą odkrywać i dostrzegać, to co nieoczywiste, widzieć potencjał tam gdzie inni widzą przeszkody i bariery.

zobacz więcej

zobacz więcej

20:00 - 21:00
06.01.2021

Ubuntu Listening Circle

(free, on-line, english)

zobacz więcej

Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia, coach i trener

Transformująca Obecność to nurt stworzony przez Alana Seala, twórcę i dyrektora Center For Transformational Presence. Jesteśmy ambasadorami jego koncepcji i metod pracy.

Jesteśmy trenerami Transformującej Obecności i doświadczonymi coachami pracującymi tą metodą.

Prowadzimy szkolenia z coachingu w nurcie Transformującej Obecności.

ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie. Zapisz się do naszego newslettera...

grupa

Instytut Transformującej Obecności