Masz pytania? Napisz do nas

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, terapeuta

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka

Opinie uczestników szkoleń

Obecność, która transformuje...

Listen to "Czym jest Transformująca Obecność?" on Spreaker.

Alan Seale i Centrum Transformującej Obecności.

 
Alan Seale jest inspirującym mówcą, prekursorem w dziedzinie transformacji, nauczycielem i mentorem dla liderów oraz trenerów biznesowych na całym świecie, a także założycielem i dyrektorem The Center for Transformational Presence. Absolwenci jego programów pochodzą z ponad trzydziestu krajów, a książki jego autorstwa przetłumaczono na siedem języków. Według Alana musimy wyjść poza przyjętą wiedzę i metody badawcze, nauczyć się korzystać z bardziej intuicyjnych i kreatywnych podejść opartych na ciekawości i procesie odkrywania, łączyć wiedzę płynącą z głowy i intuicję płynącą z serca.

 

Co jeśli nauczymy się być bardziej obecni, czuć energię ludzi, sytuacji, potencjału, aby słuchać i odkrywać kolejne potrzebne kroki? Co jeśli przyzwyczaimy się do faktu, że nie dysponujemy wszystkimi odpowiedziami, więcej co jeśli przywykniemy, że nie znamy nawet pytań, które tych odpowiedzi wymagają? Takie podejście wymaga ciekawości i kreatywności, bycia w procesie odkrywania bez założeń, co do tego , co ma się pojawić na końcu, jednocześnie ufając, że otrzymamy sygnały do tego by wykonać kolejny krok.  Wymaga to stworzenia środowiska, w którym możemy bezpiecznie eksperymentować, popełniać błędy, uznać, że coś poszło nie tak i gdzie możemy czuć się bezpiecznie takimi jakimi jesteśmy. Musimy mieć świadomość i zrozumienie wzajemnego połączenia wszystkiego i wszystkich wokół nas. Podejście Transformującej Obecności odnosi się do tego.

 

Zobacz wywiad, w który Joanna Maria Zawada i Patryk Lange rozmawiali z Alanem o Transformującej Obecności.

Czym jest Transformująca Obecność?

 

Podejście oparte na Transformującej Obecności, czerpie z wielu nurtów, kierunków i wiedzy. Jednocześnie jest tak proste jak tylko prosta może być obecność: skupienie, uważność, świadomość, połączenie ze sobą i światem, które dają intuicyjne wglądy, które przenikają nas i otaczającą rzeczywistość. Transformująca Obecność posługuje się językiem potencjału i możliwości, doświadczania i odczuwania, nieograniczoności czasu i przestrzeni. Pozwala uczyć się z tego co było i odkrywać to co się wyłania. Poprzez empatię, otwartość serca i moc instynktu, pozwala doświadczać informacji do jakich nie ma dostępu sam intelektualny umysł. To najprostsze i jednocześnie najbardziej wymagające podejście zaprasza nas do pokory bycia uczniem, podążającym za mistrzem jakim jest nieograniczony Potencjał Życia.

 

Posłuchaj podkastu w którym Dariusz Niedzieski w Przestrzeniach Coachingu rozmawia z Joanną Marią Zawadą o tym czym jest Transformująca Obecność.

Anna Lewecka-Olech

Pasjonatka Transformującej Obecności. Wspiera działania Instututu w zakresie komunikacji i promocji.

Anna Kania

Pasjonatka Transformującej Obecności i uważnego słuchania. W Instytucie prowadzi Kręgi Słuchania.

Marta Robson

Pasjonatka Transformującej Obecności. Wspiera działania Instututu w zakresie językowym w tym w zakresie języka angielskiego.

Renata Gibas

Pasjonatka Transformującej Obecności. Szczęśliwa siódemka, ekspertka od szkoleń outdoor i coachingu zespołowego.

Marta Czapla-Bystrowska

Pasjonatka Transformującej Obecności. W Instytucie koordynuje Coachingowe Kręgi.

Patryk Lange

Inicjator Instytutu Transformującej Obecności. Coach PCC, trener i lider Transformującej Obecności.

Joanna Maria Zawada

Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce. Coach MCC, tranerka i liderka  Transformującej Obecności.

Kim jesteśmy...

zobacz więcej

4 X 2022
19:30 - 21:00

zobacz więcej

19:30 - 20:30
21 IX 2022

Krąg obecnosci

(bezpłatnie, on-line)

14-16 III i 24-15 IV 2023 

Transformująca Obecność

Kurs Podstawowy (TPLC)
Nieprześnia k. Krakowa

Transformational Presence

Foundation Course (TPLC)
Nieprześnia k. Krakowa

Szkolenia, warsztaty, spotkania

Wspieramy osoby zarządzające na różnych szczeblach w ich codziennych wyzwaniach korzystając z koncepcji Transformującej Obecności.

Prowadzimy spotkania i inne aktywności budujące społeczność osób żyjących i pracujących w nurcie Transformującej Obecności.

Zapraszamy Cię do zatrzymania się i zwrócenia uwagi na to co ważne i decydujące.

Witaj w ITO

inne szkolenia

zobacz to szkolenie

Transformująca Obecność w przedsiębiorczości i przywództwie to nowatorski program rozwojowy dla przedsiębiorców, liderów, menedżerów, wizjonerów, nauczycieli, urzędników państwowych, polityków, coachów i każdego, kto chce zmieniać świat. W trakcie programu poznasz praktyczne metody na rozbudzenie kreatywności, innowacyjności i zaangażowania. Zdobędziesz narzędzia niezbędne do wdrażania kultury transformacji w zespołach, firmach i organizachach. Staniesz się świadomym liderem, który poprzez swoją świadomość, obecność i uważność wdraża i uruchamia skuteczne działania.

26 - 28 października 2023

Transformująca Obecność
w przedsiębiorczości i przywództwie

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Żyjemy w czasach dynamicznych, złożonych i nieprzewidywalnych, czasach wymagających  nowych umiejętności i zdolności. Takich , które pozwolą odkrywać i dostrzegać, to co nieoczywiste, widzieć potencjał tam gdzie inni widzą przeszkody i bariery.

zobacz więcej

26-28 X 2022 

Transformująca Obecność

w przedsiębiorczości i przywództwie (TPLA)
Kraków

 

zobacz więcej

Ubuntu Listening Circle

(free, on-line, english)

20:00 - 21:00
6 X 2022

more

Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia, coach i trener

Transformująca Obecność to nurt stworzony przez Alana Seala, twórcę i dyrektora Center For Transformational Presence. Jesteśmy ambasadorami jego koncepcji i metod pracy.

Jesteśmy trenerami Transformującej Obecności i doświadczonymi coachami pracującymi tą metodą.

Prowadzimy szkolenia z coachingu w nurcie Transformującej Obecności.

10-12 X & 21-22 XI 2022 

more

 - inne wydarzenia -

 - szkolenia -

ITO - Instytut Transformującej Obecności

Blue way up Patryk Lange, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków

polityka prywatności

grupa

Bądźmy w kontakcie.
Zapisz się do naszego newslettera...

grupa

Instytut Transformującej Obecności